Hakkımızda

 

 

 

Ag Çevre Kurumsal

 

 

AG Grup Çevre Danışmanlık 2011 yılında faaliyetlerine başlamış profesyonel bir çevre danışmanlık firmasıdır. İşletmelere, sanayi tesislerine bakanlığın belirlemiş olduğu çevre yönetimi hizmetlerini vermektedir.
 

Özel izinlere tabi olan sanayi kuruluşlarının çevre izin ve lisans, çed raporu, proje tanıtım dosyası ve geçici faaliyet belgesi hazırlama, emisyon-deşarj izinleri, iş sağlığı ve güvenliği, atık yönetimi ve tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetlerini işletmelerin ihtiyaç duydukları alanlarda uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

 
AG Çevre, yönetmelik esaslı çevre adına yapılan tüm çalışmalarını, mevzuata uygun, belirtilen formatlarda eksiksiz olarak müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı yapılan bu çalışmalarda hedeflenen yurtiçinde öncü çevre danışmanlık firmalarından biri olmak ve hizmetlerin uluslararası boyutlara taşınmasını sağlamaktır.
 
Şirketimiz, "Çevre Adına Her Şey İçin" vizyonu ile başladığı faaliyetlerine bugün de devam ediyor, nitelikli çalışanları, sektördeki bilgi, birikim ve tecrübeleri ile pratik, uygulanabilir çevre çözümlerini sizlere sunuyor.
 
AG çevre danışmanlık bünyesindeki;
 
1 genel müdür
1 yönetici asistanı
1 kalite kontrol sorumlusu
5 alanlarında uzman çevre mühendisi ile işletmenize artı değerler ilave etmek için hizmetlerini sürdürmektedir.
 
AG Çevre Danışmanlık şirketi İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da hizmet vermektedir.